Chci zhubnout

Svět zdraví Chomutov - LINEA

Svět zdraví Chomutov - LINEA

Hubnutí nemusí být náročné. Stačí vědět, jak na to. Pokud i vás trápí přebytečné kilogramy, zkuste hubnutí v Chomutově. S naším vedením vám to půjde velmi jednoduše a dobře.

Hubnutí na Chomutovsku

Co pro úbytek váhy udělat? Je to návštěva naší pobočky, kterou najdete na adrese Zborovská 1760/3.Je to ono místo, u kterého jsou nedaleko Sady Čs. armády, stejně jako známé kulturní centrum – městské divadlo. Díky dobré lokaci se k nám pohodlně dostanete autem, ale díky blízkosti nádraží třeba i touto cestou. Zkrátka se snažíme, abychom byli dostupní pro každého, koho zklamala neúčinná dieta a chce něco nového.

Kde nás najdete

Zborovská 1760/3
43001 Chomutov
Pondělí 9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Co vás při návštěvě čeká? Začneme prvotní konzultací, vyšetřením a probráním všeho, co vás ohledně diety zajímá. Zjistíte, že nejlepší cestou jak zhubnout, je dietní jídelníček. Ten pro vás zpracujeme na míru, s ohledem na to, co bude pro vaše tělo to nejlepší. Každý jídelníček na hubnutí je individuální, a proto je také účinný. Jak? Nabídne vám pozvolný a hlavně trvalý úbytek kilogramů. Nevěříte? Přesvědčte se o tom u nás i vy!