Chci zhubnout

Svět zdraví Hradec Králové - VITALITY

Svět zdraví Hradec Králové - VITALITY

Bydlíte právě v této lokalitě, která je pravidelně označována za nejlepší místo k životu? Pokud ano, vyzkoušejte také hubnutí v Hradci Králové. Jak? Samozřejmě pod vedením našich zkušených odborníků.

Hubnutí na Královéhradecku

Dieta, kterou nejdeme v časopisech nebo na internetu, nikdy nebude ta správná. Pamatujte, že každý z nás je jiný a tak potřebujeme jiný denní režim, stejně jako stravu. Tu vám poskytne dietní jídelníček, který pro vás bude sestavený našimi odborníky. Stejně tak vás čekají konzultace, motivační sezení, ale i prvotní vyšetření. To vše proto, aby mohl být připraven plán a samotná dieta skutečně na míru vašim potřebám, ale i možnostem.

Kde nás najdete

Šimkova 1224
500 03 Hradec Králové
Pondělí 8:30 - 17:00
Úterý 8:30 - 17:00
Středa 8:30 - 17:00
Čtvrtek 8:30 - 17:00
Pátek 8:30 - 17:00
Sobota dle domluvy
Neděle dle domluvy

Kde se vám takové péče dostane? Na naší pobočce. Navštěvujete pravidelně Žižkovy nebo Šimkovy sady? Pokud ano, tak právě mezi nimi, na adrese Šimkova 1224 nás najdete. Zde už na vás po objednání budou čekat odborníci, kteří s vámi vše proberou a připraví vám funkční jídelníček na hubnutí. A jelikož ho bude dobré podpořit i pohybem, daná lokalita je k tomu jako stvořená.

Poradna foto