Chci zhubnout

Svět zdraví Jablonec nad Nisou - HARMONIE

Svět zdraví Jablonec nad Nisou - HARMONIE

Oblast Jablonce nad Nisou je spojena hlavně s nádhernou přírodou nedalekých hor. Abyste konečně mohli na nějaký ten výšlap vyrazit, neobejdete se bez hubnutí a toho, abyste byli opět ve formě.

Hubnutí na Jablonecku

Hubnutí v Jablonci nad Nisou naštěstí není nijak složité. V tomto městě máme na adrese Podhorská 581/28 pobočku. I když je v centru města, můžete pohodlně přijet i vlastním autem. Sídlíme nedaleko jednoho z hlavních jabloneckých tahů. Zde vám jsou dispozici odborníci, kteří vám ukážou, že dieta pod jejich vedením bude fungovat. Navíc bude vytvořena přesně na míru pro vás – na základě vyšetření, ale i prvotních vstupních konzultací.

Kde nás najdete

Podhorská 581/28
466 01 Jablonec nad Nisou
Pondělí 8:30 - 16:30
Úterý 8:30 - 16:30
Středa 8:30 - 16:30
Čtvrtek 8:30 - 16:30
Pátek 8:30 - 16:30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Každý z nás je jiný a proto každému z vás vytváříme i individuální výživový plán – tedy dietní jídelníček. Ten obsahuje soupis potravin a jídel, se kterými nebudete hladovět, ale přitom budete postupně a hlavně trvale hubnout. Uvidíte, že jídelníček na hubnutí dokáže doslova zázraky, bez drastického odmítání potravy. A samotná nízká váha se následně projeví i ve vaší dokonalé kondici. Třeba pěšky zdoláte i nedaleký Ještěd.

Poradna foto