Chci zhubnout

Svět zdraví Jičín - PULS

Svět zdraví Jičín - PULS

Trápí vás přebytečné kilogramy a nechcete spoléhat na neúčinné diety? Zkuste hubnutí v Jičíně. Tedy takové, které bude pod vedením našich specialistů z hojně navštěvované jičínské pobočky.

Hubnutí na Jičínsku

Proč našich služeb využít? Jelikož nepřinášíme neúčinné a univerzální diety. Právě naopak. Při prvotní konzultaci vás vyšetříme, zjistíme vaše návyky, stejně jako vaše cíle a požadavky. Vytvoříme vám dietní jídelníček, který bude přímo na míru vaší osobě a organismu. Taková dieta vás nenechá hladovět, nezpůsobí zdravotní komplikace a přitom bude nejenom účinná, ale bude samozřejmě také trvalá. Vyzkoušejte ji.

Kde nás najdete

Poděbradova 224
506 01 Jičín
Pondělí 8:30 - 17:00
Úterý 8:30 - 17:00
Středa 8:30 - 17:00
Čtvrtek 8:30 - 17:00
Pátek 8:30 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Jediné, co stačí, je se na naší jičínskou pobočku objednat. A to na kterýkoliv všední den. Najdete nás na adrese Poděbradova 224. Tedy nedaleko hlavních silničních tahů, nedaleko letiště, ale i nedaleko starého města – sídlíme totiž v nové části. Zde na vás bude čekat odborník, který vám připraví jídelníček na hubnutí, se kterým bude vaše postava dokonalá. Zároveň zlepšíte i svou fyzičku. A tak pohodlně zvládnete třeba i pěší výlet do lesa Řáholce, nebo nedalekého Českého ráje.

Poradna foto