Chci zhubnout

Svět zdraví Jihlava - EVE

Svět zdraví Jihlava - EVE

Vysočina je oblastí, která doslova láká k výletům. Nemůžete si je dopřát kvůli své váze a minimální fyzičce? Potom zkuste hubnutí v Jihlavě. S námi budete opět vypadat skvěle.

Hubnutí na Jihlavsku

S dokonalou postavou souvisí i fyzická kondice. O tom není pochyb. Ne každá dieta ale zabírá a ne každý vám umožní prozkoumávat krásy okolí samotné Jihlavy. Chcete-li si opět užívat radosti ze života a pohybu, přijďte na adresu Mrštíkova 16. Zde se nachází jednat našich mnoha poboček, kde vám ukážeme, jak může vypadat a jaký cíl bude mít hubnutí pod vedením profesionálů. Díky umístění pobočky nedaleko centra to k nám budete mít kousek.

Kde nás najdete

Mrštíkova 16
58601 Jihlava
Pondělí 9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Nebojte se, že bychom šli cestou drastických metod. Naopak. Nejprve zjistíme váš zdravotní stav, váš denní režim, ale třeba také možnosti, nebo cíle. Na základě toho připravíme jídelníček na hubnutí. Ten bude na míru přímo vaší osobě. Bude obsahovat jenom takové pokrmy, které vás zasytí, ale zároveň díky nim zhubnete. Přesvědčte se o tom, že dietní jídelníček je cestou, která funguje. Naši zkušení experti vám to dokážou.

Poradna foto