Chci zhubnout

Svět zdraví Karlovy Vary - VITALE

Svět zdraví Karlovy Vary - VITALE

Jde vám především o vaše zdraví. Nestačí pít jenom léčivé prameny, ale je třeba také zredukovat svou váhu. Jak na hubnutí v Karlových Varech? S tím vám dokážeme jednoduše poradit.

Hubnutí na Karlovarsku

Karlovarsko je oblastí známé svým lázeňstvím. Umí léčit řadu zdravotních problémů. Je-li jedním z nich i obezita, je třeba hubnutí. A to pod naším vedením. Stačí se objednat na pobočku, kterou najdete na adrese Náměstí Republiky 1068/3. Právě tato místo je v těsné blízkosti dolního nádraží a nedaleko hlavních silničních tepen. Přesto v lokalitě, které je úchvatná pro množství zeleně. A zde vám připravíme váš nový dietní jídelníček.

Kde nás najdete

Náměstí Republiky 1068/3
360 01 Karlovy Vary
Pondělí 9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Dieta spojená s námi je nejenom jednoduchá, ale je funkční. Vše stavíme na poznatcích největších kapacit v oboru, stejně jako na tom, aby dieta byla na míru každému klientovi. Proto nepodceňujeme prvotní zdravotní vyšetření a konzultaci. Na základě zjištěných informací sestavujeme takový jídelníček na hubnutí, které bude plně odpovídat. Tím ale návštěva nekončí, jelikož stejně tak vám dáme i řadu rad.

Poradna foto