Chci zhubnout

Svět zdraví Olomouc - ProLife

Svět zdraví Olomouc - ProLife

Že je hubnutí v Olomouci složité? To je velký omyl. Stačí jenom vědět, co je ta správná cesta a kdo vám v ní může pomoci. A jsme to samozřejmě my a naše pobočka.

Hubnutí na Olomoucku

Olomouc je město známé pro dobré podmínky k životu, stejně jako pro svou historii. Znají ho ale i gurmáni, pro nedaleko vyrábění olomoucké tvarůžky. I ty může dieta využívat, jelikož se pyšní nízkým obsahem tuku. My vám umíme ukázat i další potraviny, které pro vás budou nejlepší. Nabízíme vám dietní jídelníček, který bude sestaven na základě zdravotního vyšetření, ale i konzultace, nebo vašich cílů. To vše proto, abyste získali požadovanou váhu.

Kde nás najdete

Komenského 14
77900 Olomouc
Pondělí 9:00 - 18:00
Úterý 9:00 - 18:00
Středa 9:00 - 18:00
Čtvrtek 9:00 - 18:00
Pátek 9:00 - 18:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Vše získáte velmi snadno. Tato individuální dieta vám bude dostupná na adrese Komenského 14. Tedy v lokalitě širšího historického středu, nedaleko univerzity nebo katedrály. Právě sem se můžete objednat na jakýkoliv všední den. Získáte tak jak výživový plán a jídelníček na hubnutí, tak i potřebou podporu, motivaci a rady. Vše od našich specialistů, které jsou vedeni nejlepšími lidmi v oblasti výživy, ale i lékařství.

Poradna foto