Chci zhubnout

Svět zdraví Ostrava - LIFESTYLE

Svět zdraví Ostrava - LIFESTYLE

Hledáte hubnutí v Ostravě a okolí, které bude efektivní, zdravé, pozvolné a hlavně trvalé. Už jste ho našli. Stačí navštívit naši pobočku, kde vás čeká na míru vašim možnostem, požadavkům, ale i cílům.

Hubnutí na Ostravsku

Kde nás najdete? Stačí si do své navigace napsat adresu nám. Msgr. Šrámka 5. Jde tedy o místo, které ještě spadá do oblíbené historické části této moravskoslezské metropole. Samozřejmostí je, že se k nám dostanete pohodlně i tramvají, nebo třeba pěšky. Každý všední den vám tak po předchozí objednávce dokážeme nabídnout jednoho z našich specialistů, který pro vás vytvoří špičkový a hlavně funkční dietní jídelníček na míru.

Kde nás najdete

nám. Msgr. Šrámka 5
702 00 Ostrava
Pondělí 9:30 - 18:00
Úterý 10:30 - 19:00
Středa 8:00 - 16:30
Čtvrtek 10:30 - 19:00
Pátek 8:00 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Každý klient je jiné a proto náš jídelníček na hubnutí vytváříme na základě informací, které získáme konzultací, ale i zdravotním vyšetřením. Máte tak jistotu, že využijeme nejlepší metody, které v oblasti výživového poradenství jsou. Správná dieta je totiž vždy spojena se správnou stravou. Tou ale podpoříte i fungování vašeho těla, a to po fyzické, nebo psychické stránce.

Poradna foto