Chci zhubnout

Svět zdraví Ostrava - PERFECT BODY

Svět zdraví Ostrava - PERFECT BODY

Jste z této moravskoslezské metropole, nebo z jejího okolí? Ať už je to jakkoliv, hubnutí na Ostravsku je dostupné každému z vás. V tomto ohledu platí, že nejlepší cestou jsou právě naše pobočky.

Hubnutí na Ostravsku

Nejste spokojeni se svou postavou a chcete, aby vaše dieta byla skutečně účinná? Potom zamiřte na adresu Porubská 16. Právě zde, nedaleko hlavní třídy ostravské Části Poruba najdete naši pobočku. Na té jsou každý všední den připraveni specialisté, kteří vám pomohou docílit tolik požadované váhy. A to tak, že vám připraví dietní jídelníček, který bude přesně na míru vaší osobě a tedy přesně na míru vašim potřebám. To vše jednoduše a rychle, v rámci prvotní konzultace.

Kde nás najdete

Porubská 16
70800 Ostrava
Pondělí 11:00-19:00
Úterý 8:00-17:00
Středa 8:00-17:00
Čtvrtek 11:00-19:00
Pátek 8:00-16:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Nezapomínejte také na to, že náš jídelníček na hubnutí je spojený se všemi důležitými poznatky, které se týkají aktuálního trendu ve výživovém poradenství. Hubnutí tak nebude spojeno drastickými dietami a odmítáním váhy. Bude spojeno jenom s tím, že budete hubnout na základě správně sepsané stravy, která bude pro vaše tělo to nejlepší. Jedině tak dosáhnete požadovaných výsledků.