Chci zhubnout

Svět zdraví Praha 5 - SILUET (Anděl)

Svět zdraví Praha 5 - SILUET (Anděl)

Bydlíte v hlavním městě, nebo jejím okolí? Díky skvělé dostupnosti našich poboček není problém se na jednu z nich vydat. Třeba právě do této, na Praze 5.

Hubnutí v Praze 5

Praha 5 je ale poměrně široký pojem a tak se podívejme konkrétně, kde ji najdete. Sídlíme na ulici Na Bělidle 28. Konkrétní lokalita je nedaleko OC Nový Smíchov, blízko zastávky metra Anděl, nebo tramvaje Zborovská. Zde tedy můžete využít všechny naše služby, které se týkají hubnutí. A jelikož zaměstnanci této naší pobočky mají řadu zkušeností, buďte si jisti, že dieta bude ve všech směrech účinná a platná.

Kde nás najdete

Na Bělidle 28 (Anděl)
150 00 Praha 5
Pondělí 8:00 - 20:00
Úterý 8:00 - 20:00
Středa 10:00 - 18:00
Čtvrtek 12:00 - 20:00
Pátek 8:00 - 14:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Přicházíme s naprosto inovativním a novým přístupem. Dokážeme vám, že dieta vás může bavit, může být spojena s pestrým jídlem a není třeba se bát hladovění. Sestavíme totiž dietní jídelníček, který je na míru každému klientovi. To znamená, že díky několika postupům zjistíme jeho zdravotní stav, denní režim, ale i motivaci a cíl. Tomu všemu jídelníček na hubnutí přizpůsobíme. A proč? Aby byl skutečně účinný a aby i vám pomohl zhubnout zdravě. A hlavně trvale!

Poradna foto