Chci zhubnout

Svět zdraví Praha 8 - OneLife

Svět zdraví Praha 8 - OneLife

I vám umíme pomoci zhubnout a dosáhnout ideální postavy. Využijte služeb hubnutí v Praze a přesvědčte se, že pod vedením profesionálů to zaručeně zvládnete. Stačí navštívit naši pobočku.

Hubnutí v Praze 8

Sídlíme na adrese Sokolovská 30/59. Právě zde vás čeká ona účinná dieta. Pobočka se nachází v Karlíně, v bezprostřední blízkosti Karlínského náměstí, naproti příjemnému parku. Dojet můžete autem, tramvají, ale třeba i metrem – do stanice Florenc. Následně už stačí jenom pár kroků a jste v místě, kde jsou každý všední den připraveni zkušení poradci, čerpající znalosti z oblasti medicíny i výživového poradenství.

Kde nás najdete

Sokolovská 30/59
180 00 Praha 8
Pondělí 8:00 - 20:00
Úterý 8:00 - 20:00
Středa 8:00 - 20:00
Čtvrtek 8:00 - 20:00
Pátek 8:00 - 16:30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

S námi zažijete konečně účinné, ale přitom zdravé a trvalé hubnutí. Vše bude mít na svědomí dietní jídelníček, který vám sestavíme na míru. A to po prvotním vyšetření a konzultaci. Stejně tak vás rádi budeme vídat i v budoucnu. Třeba při úpravách stravy, denního režimu, nebo když budete potřebovat opětovnou motivaci. Jídelníček na hubnutí je základ, ale my vám pomůžeme i s dalšími věcmi, které je dobré znát. Zjistěte je – stačí se objednat.

Poradna foto