Chci zhubnout
Svět zdraví Prostějov - ROSA

Svět zdraví Prostějov - ROSA

Stále nejste spokojeni se svou postavou? Vyzkoušeli jste desítky neúčinných diet? Ukážeme vám, jak vaše hubnutí nastartovat a že může být i přirozeným procesem. Stačí vědět, jak na to.

Hubnutí na Prostějovsku

Nejenom rady, ale i dietní jídelníček a řadu dalších věcí najdete na naší pobočce. Ta je na ulici Olomoucká 3199/1a. Sídlíme nedaleko centra města, hlavních silničních okruhů i vlakového nádraží. I vy se tak můžete snadno objednat na jakýkoliv všední den a zjistit, jak snadné hubnutí v Prostějově může být. Čeká vás tým odborných poradců, kteří mají zkušenosti s výživovým poradenstvím, které čerpají od těch nejlepších v oboru.

Kde nás najdete

Olomoucká 3199/1a
796 01 Prostějov
Pondělí 9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Základem prvotní návštěvy je vyšetření a konzultace. Vše proto, abychom pro vás mohli sestavit individuální dietní plán. Tedy jídelníček na hubnutí, který bude obsahovat takovou stravu, která pro vaši redukci váhy bude ta nejlepší. Stejně tak od nás získáte řadu tipů, aby vaše dieta byla zdravá, bez nepříjemného hladovění a bez tolik obávaného jo-jo efektu. I to jsou výhody, proč využít profesionála. Přesvědčte se o tom i vy sami.

Poradna foto