Chci zhubnout
Svět zdraví Říčany - FIALKA

Svět zdraví Říčany - FIALKA

Jste z Říčan nebo okolních obcí? Pokud chcete zhubnout, nezkoušejte další neúčinné postupy, které slibuje dieta z časopisů. Na naší pobočce vám ukážeme, že to jde i jinak.

Hubnutí v Říčanech

Stačí se objednat na jakýkoliv všední den, a to přímo na naši pobočku. Sídlíme na adrese Mánesova 391/3, hned vedle Parku Antonína Švehly. Zatímco místní mohou dojet MHD na stejnojmennou zastávku, mimoměstské potěší i blízkost vlakového nádraží. Námi nabízená dieta je tedy dostupná pro každého. Stejně tak vám ale přineseme i řadu zajímavých rad a tipů, stejně jako nezapomínáme na tolik potřebnou motivaci a případnou další pomoc.

Kde nás najdete

Mánesova 391/3
251 010 Říčany
Pondělí 9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Proč náš postup funguje? Jelikož naši dietní poradci využívají zkušeností a znalostí, které načerpali od předních expertů na výživu. Provedou prvotní vyšetření, a po následné konzultaci vám sestaví individuální dietní jídelníček. Tedy výživový plán na míru vaší osobě a vašim potřebám. Dobře zvolená skladba stravy tak zajistí, že i když jídelníček na hubnutí bude poměrně sytý, stále dokáže přinést požadovaný úbytek váhy. A to s jistotou toho, že bude nejenom zdravý, ale hlavně trvalý.

Poradna foto