Chci zhubnout
Svět zdraví Rokycany - BONA DEA

Svět zdraví Rokycany - BONA DEA

Bydlíte v tomto malebném městě, nebo v jeho okolí? Pokud ano a zároveň vás trápí vaše hmotnost, máme pro vás zajímavý tip. Stačí navštívit naši pobočku.

Hubnutí v Rokycanech

Ta je plná zkušených dietních poradců, kteří vám ukážou, jak má správné hubnutí vypadat. Po prvotním vyšetření a konzultaci vám připraví individuální dietní plán, tedy jídelníček na hubnutí. Ten bude plný pestré, dostupné a vyvážené stravy. Sami se přesvědčíte o tom, že i když pravidelně a dostatečně jíte, kilogramy ubývají. K tomu všemu získáte i odborné poradenství, stejně jako řadu dalších tipů, díky kterým bude dieta skutečně efektivní.

Kde nás najdete

Srbova 216/I, 337 01
Rokycany
Pondělí dle objednávek
Úterý 9:00 - 17:00
Středa dle objednávek
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek dle objednávek
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Přijít k nám je snadno. Stačí se objednat a následně vyrazit na adresu Srbova 216/I. Jde o místo ve stejném areálu jako potraviny COOP, umístěné nedaleko centra Rokycan, tedy Masarykova náměstí. Díky nedalekému parkovišti není problém přijet třeba i autem. Poté zaručeně i vy budete odcházet s pocitem, že pro své zdraví děláte to nejlepší a že dietní jídelníček skutečně funguje. O tom se přesvědčíte i při sledování úbytku váhy.