Chci zhubnout

Svět zdraví Svitavy - SVIT

Svět zdraví Svitavy - SVIT

Také u vás převládá touha zhubnout, ale hledáte odborníka, který vám pomůže? Pokud ano, zkuste hubnutí s námi. Pod vedením zkušených výživových poradců a expertů na diety.

Hubnutí na Svitavsku

Kde nás najdete? Stačí zavítat na pobočku, kterou jsme pro vás otevřeli na adrese Svitavská 665. Najdete nás nedaleko hlavního žitavského tahu městem, poblíž kruhového objezdu se supermarkety Albert a Kaufland. Otevřeno máme každý všední den, na který se můžete snadno objednat i vy. Bude tak na vás čekat výživový poradce, který vás nejenom vyšetří a projde s vámi několik základních otázek. Také vám sestaví to nejdůležitější – jídelníček na hubnutí.

Kde nás najdete

Svitavská 665
568 02 Svitavy
Pondělí 8:30 - 17:00
Úterý 8:30 - 17:00
Středa 10:00 - 17:00
Čtvrtek 8:30 - 17:00
Pátek 8:30 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Právě dietní jídelníček je cestou, jak můžete zdravě, přirozeně a efektivně a trvale zhubnout také vy. Již dávno neplatí, že je dieta spojena nutně jenom s hladověním. Správné hubnutí je spojeno s detailním výběrem stravy právě pro váš organismus. Jídla nejsou složitá, přesto jsou poměrně pestrá. Tím ale naše pomoc nekončí, jelikož těšit se můžete také na poradenství a tipy, stejně jako na budoucí návštěvy, spojené třeba s motivací.

Poradna foto