Chci zhubnout

Svět zdraví Tábor - TMAX

Svět zdraví Tábor - TMAX

Zhubnout nemusí být složité. Stačí jenom vědět, jak na to. Využijte našich služeb a přesvědčte se, že hubnutí v Táboře nemusí být složité. Stačí, když se objednáte na naši pobočku.

Hubnutí na Táborsku

Kde nás najdete? Sídlíme na náměstí Fr. Křižíka 2840. Tedy na místě, které je nedaleko hlavních silničních tahů Táborem, stejně jako na místě, které je nedaleko známému rybníku Jordán. Pozitivní zprávou spojenou naší pobočkou je to, že má otevřeno každý den v týdnu, až do 17:00. V rámci celého dne na vás tak čekají experti na hubnutí, kteří vám díky svým znalostem i zkušenostem pomohou v tom, aby byla redukce vaší váhy skutečně účinná.

Kde nás najdete

nám. Fr. Křižíka 2840
390 01 Tábor
Pondělí 9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Neváhejte a objednejte se na konzultaci. Sami zjistíte, že dieta spojená s přirozeným úbytkem hmotnosti není náročná. Po prvotním vyšetření a konzultaci vám bude sestaven individuální plán. Tedy dietní jídelníček, díky kterému zaručeně zhubnete i vy. A to bez hladovění, nebo bez nutnosti jíst jenom jednotvárnou stravu. Jídelníček na hubnutí bude pestrý, složený z těch potravin, které vám s redukcí váhy skutečně pomohou.

Poradna foto