Chci zhubnout

Svět zdraví Třinec - HERBAM

Svět zdraví Třinec - HERBAM

Nejste spokojeni se svou postavou a bydlíte v tomto větším městě, na východě země? Pokud ano, i zde máme jednu z vašich poboček. Zde vás čeká dieta pod vedením našich profesionálů.

Hubnutí na Třinecku

Čím se lišíme? Hlavně individuálním přístupem, který počítá s tím, že dokážeme pomoci každému. Hubnutí může být složitým procesem, ale jelikož vám nabídneme prvotní konzultaci a vyšetření, víme přesně, jak sestavit dietní jídelníček, aby fungoval. Ten stačí dodržovat a kilogramy půjdou zdravě a hlavně trvale dolů. Dále vám přineseme také několik zajímavých tipů, kterými svůj jídelníček na hubnutí podpoříte, a úbytek váhy bude výraznější.

Kde nás najdete

Jablunkovská čp. 381
739 61 Třinec
Pondělí 8:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 17:00
Středa 8:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 17:00
Pátek 8:00 - 17:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Kde naši pobočku najdete? V oblasti samotného středu Třince, konkrétně na adrese Jablunkovská čp. 381. Právě zde, nedaleko hypermarketu Albert se nachází naše dobře dostupná pobočka, kde vás hubnutí pod vedením profesionálů čeká. To jsou připraveni na základě předchozí objednávky projít všechny vaše problémy, požadavky a cíle. Následně vytvoří i pro vás funkční plán, se kterým zhubnete.

Poradna foto