Chci zhubnout

Hubněte zdravě

Chcete zhubnout, ale nechcete riskovat zdravotní problémy, podrážděnost, stejně jako i neustálý hlad a jednotvárnou stravu? Potom zkuste zdravé hubnutí. Právě to by mělo být zásadou číslo 1, pokud chcete svou váhu redukovat. S pomocí našich rad zvládnete vše tak, jak jste si přáli.

Hubnutí

Pestrá a vyvážená strava je při hubnutí základ

Není to ani jednotvárná strava, ani neustálé přepočítávání kalorií. Je pravdou, že nezdravá, tučná, nebo sladká jídla je třeba vynechat. Jinak by však měl být jídelníček pestrý a měl by zahrnovat většinu pokrmů z výživové pyramidy. Samozřejmě aby se vám hubnutí podařilo, je třeba dbát na základy postavené na vědecké metodě NUTRIADAPT, založené na metabolické diagnostice. Co to znamená? Že od nás dostanete soupis těch potravin, které pro vás budou ty nejlepší.

Rychlé hubnutí neznamená hladovění

Mnoho lidí si myslí, že pokud chtějí hubnout rychle, musí zákonitě hladovět. To je však velká chyba, jelikož takto celý postup nefunguje. Rychlé hubnutí by mělo být spojeno s dostatkem jídla. Je doporučováno 5 – 6 menších porcí, v pravidelných intervalech během dne. Díky tomu má vaše tělo po celý den co potřebuje a může tak bez problémů fungovat – a spalovat tuky. Navíc hladovění vede ještě k další komplikaci. V prvotních fázích sice můžete zhubnout, ale následně se dostaví jo-jo efekt a vaše váha je opět na původních hodnotách.

Vyvarujte se zdravotním komplikacím

Kdy mohou nastat? Třeba ve chvíli, kdy neustále jíte pouze jednotvárnou stravu – jeden stejný druh potravin. Pro vaše tělo to znamená, že mu může chybět řada důležitých živin, stejně jako mu řada jiných živin také přebývá. Dobré není ani hladovění, které je spojeno se změnami nálad, je spojeno také s možnou nevolností a mnohdy může vše dosáhnout i situace, kdy omdlíme. I proto dbáme na to, abyste v rámci našich nutričních plánů měli vždy dostatek jídla, a daných problémů jsme se vyvarovali.