Chci zhubnout

Rychlé hubnutí s odborníky

Odbornici

Nespoléhejte na rady celebrit, nebo samozvaných expertů na vše. Využijte rad skutečných kapacit v oboru. Ti díky svému vzdělání, zkušenostem, stejně jako ověřeným postupům mohou poradit i vám, jak na rychlé hubnutí. Všechny jejich poznatky získáte právě v rámci konzultací s našimi výživovými poradci.

Zjistěte, co říká o hubnutí RNDr.Petr Fořt, CSc.

Právě ten je přední kapacitou ve svém oboru a zároveň člověkem, který má obrovské zkušenosti s výživovým poradenstvím. Je osobou, která stojí za systémem Komplexní nutriční typologie. Ta je základním stavebním kamenem úspěchu – tedy toho, že vaše hubnutí bude úspěšné. Na základě zjištěných poznatků lze přesně určit, co každý z vás potřebuje k tomu, aby byl skutečně hubený.

Rychlé hubnutí s použitím vědeckých vyšetření

Bez prvotních podkladů a informací nejde sestavit individuální plán nikomu na světě. I proto je třeba odborná konzultace. V rámci ní lze zjistit řadu informací nejenom z vyplněného dotazníku, ale i z odborného vyšetření. To probíhá v rámci ověřeného přístroje označovaného jako Tanita. Ten dá našim zkušeným výživovým poradcům do rukou všechny potřebné informace o vaší osobě. Na jejich základě tak stanoví postup, aby rychlé hubnutí bylo účinné, efektivní a hlavně trvalé.

Zjistíte vše o svém těle

Naměřené hodnoty nebudou jenom podklady pro sestavení vašeho výživového plánu. Společně je také prokonzultujete a tak se dozvíte o vašem těle vše, co by vás mělo zajímat. Budete vědět, kolik procenta tuku v těle máte, stejně jako zjistíte množství vody, nebo tolik důležitý metabolický věk. Další informace se ale týkají i množství tuku ve vašich vnitřních orgánech, nebo minerálů v kostech.

Naučíte se, jak hubnout

Na základě analýzy bude stanovený postup, který si jednoduše a rychle osvojíte. Jeho dodržováním tak získáte tolik potřebnou váhu, o které možná již dlouhé roky sníte.