Chci zhubnout

Proč je pozvolné hubnutí správné a funkční?

Diagnostika

Hledáte správné metody hubnutí? Pokud ano, zkuste jídelníček, který je dnes metodou, která funguje velmi dobře a efektivně. Jedná se totiž o metodu, která je pozvolná a pro naše tělo přirozená. Právě přirozenost je tím hlavním důvodem, proč je jídelníček na hubnutí správnou cestou, která funguje. A to nejenom krátkodobě, ale také z dlouhodobého hlediska. Není se tak nutné obávat takzvaného jo-jo efektu. Ten se nás týká jenom v případě, kdy je naše dieta založena na hladovění a také na výrazném odmítání stravy. To se vám v daném případě nestane.

Tato metoda hubnutí přeprogramuje náš metabolismus

Naše tělo umí ukládat, stejně jako dokáže také efektivně spalovat. Pokud bychom se měli podívat na výše zmíněnou metodu hubnutí, tak je unikátní tím, že se snaží metabolismus našeho těla přeprogramovat. A to dostatkem správného jídla, které je dodáváno pravidelně, během celého dne. Tělo se tak naučí, že mu vůbec nic nechybí a tak nemusí nic také uschovávat do zásoby. A to, co má uloženo, to je přirozeně spáleno. Díky tomu zmizí tukové zásoby a my se cítíme opět plní sebevědomí, které nám dodala právě naše štíhlá postava.

Správná dieta by měla být napsána na míru každému z nás

Důležité je také to, abychom nehubli příliš rychle, ani příliš pomalu. Z jakého důvodu? Obojí může být pro naše tělo nepřirozené. Proto je správné, aby celá dieta, tedy konkrétní nutriční plán byl napsán na míru našim potřebám, konkrétním odborníkem. Ten zohlední naše možnosti, cíle, ale i náš denní režim. Následně vše sestaví tak, aby tělu nic nechybělo, na váze ztrácelo a přitom jsme se cítili skvěle. A jakmile dosáhneme správné váhy, máme jistotu, že se jedná o úbytek trvalý. Pokud výrazně nezačneme jíst nezdravě, danou váhu si udržíme. Třeba i do konce našeho života, což se může pozitivně podepsat také na celkovém zdraví naší osoby.