Chci zhubnout

Rychlé hubnutí není drahé

Hubnutí

Bojíte se hubnutí i proto, že si myslíte, že změna vašeho denního režimu, nebo snad rady odborníků výrazně zatíží váš rodinný rozpočet? Je to velký omyl. Podívejme se společně na to, že i rychlé hubnutí skutečně nemusí být nijak drahé.

Kolik stojí konzultace hubnutí?

Tu považují mnozí lidé za něco, na co nebudou mít. Je pravdou, že existuje řada výživových poradců, kteří si účtují stovky korun, nebo i tisíce. Naštěstí takových výdajů se bát nemusíme. Hubnutí s námi je výrazně levnější. Ukázka toho, že i když se o svém hubnutí chcete dozvědět vše potřebné a získat plán i rady, nemusí to vyjít nijak draze.

Rychlé hubnutí nemusí být spojeno s drahými potravinami

Zapomeňte na předražené krabičkové diety. Když si jídlo připravíte sami, v pohodlí domova, vyjde na zlomek ceny, než v restauracích, nebo v rámci těchto rozvozů. Navíc dbáme na to, abychom vám do jídelníčků zařazovali hlavně dobře dostupné a cenově přijatelné potraviny. Tedy takové, které seženete v každém obchodě nebo supermarketu. Rychlé hubnutí s námi je ukázkou, že se lze pohodlně najíst i za stokorunu denně. A přitom dodržet i pět různých jídel.

Kvalitní suroviny vyjdou levněji

Ne vždy rozhoduje cena. Myslete na to, že kvalitní suroviny sice mohou působit dražším dojmem, ale ve výsledku jsou levnější. Rozhoduje to, kolik z nich získáte. Čím lepší nutriční hodnotu potraviny mají, tím méně vám jich stačí. A přesto získáte tolik potřebnou vlákninu, bílkoviny, nebo třeba sacharidy. Příkladem může být kvalitní šunka. Té stačí 20 gramů, zatímco nekvalitní potraviny je třeba i pětinásobek. A která následně vyjde výhodněji?

Přemluvte svou rodinu

Přijde vám, že i vaše rodina potřebuje shodit? Pozvěte je na konzultaci a nechte jim také upravit jídelníček. Můžete tak hubnout společně a připravovat jídla všem, podle stejných zásad. I to povede k úsporám a nízkým výdajům.