Chci zhubnout

Proč nehubnout svépomocí

Vyziva

Také jste se setkali s názorem, že hubnutí je těžké? Nebo ho snad sami zastáváte? Je to dáno tím, že se pouštíte do redukce váhy svépomocí. Pokud však zvolíte špatný plán nebo postup, úspěch se nejenom nemusí dostavit, ale vy skončíte ještě s pár kily navíc. Proč tedy nehubnout svépomocí?

Při hubnutí je třeba vědět, jak na to

Proč se vám nemusí svépomocí podařit zhubnout? Protože nevíte, jak na to. Není to žádná ostuda, jelikož ne každý musí vědět, jak zhubnout. Proto jsou tu naši poradci, které vás v rámci konzultace seznámí se vším potřebným a pomohou vám, aby se vám hubnutí skutečně podařilo. Zapomeňte na převládající trend spojený s tím, že s úbytkem váhy musí souviset odmítání potravy. Využijte zkušeností odborníků, stejně jako postupy doporučované předními výživovými poradci.

Rychlé hubnutí není založeno na hladovění

Přečetli jste si na internetu nebo v časopise tip na zajímavou dietu? A není stejná, jako několik předchozích, které jste vyzkoušeli v minulosti? Většina na trhu propagovaných diet jsou pouze jednotvárnými postupy, které jsou spojeny s omezením potravy, nebo konzumací pouze jednoho typu stravy. Takto rychlé hubnutí zkrátka nefunguje. I to by mělo být spojeno se změnou vašeho režimu, od životního stylu, po stravování jako takové.

Bez pomoci a motivace nemusíte být úspěšní

Věřte, že i se správným nutričním plánem nemusíte mít vyhráno. Proč? Jelikož zklamat vás může vaše psychika. Stačí nemít pevnou vůli, nebo ztratit motivaci. Několik dní nebo týdnů v dietním režimu tak může přijít vniveč jenom kvůli tomu, že zklamete a pustíte se do nezdravého jídla. Proto vám v hubnutí pomáháme, upravujeme jídelníček, aby vám nic nechybělo, stejně jako vám poskytujeme tolik potřebnou motivaci a podporu. A to hlavně v začátcích. S prvními shozenými kily zjistíte, že vše funguje a vy získáváte motivaci automaticky, díky svému dosaženému úspěchu.