Chci zhubnout

Příběhy hubnutí

Hubnutí

Zajímá vás, jak dokázali zhubnout naši ostatní klienti? Podívejte se na příběhy hubnutí některých z nich. Uvidíte, že dokážeme pomoci i vám, ať už máte jakýkoliv problém, jakkoliv vysokou váhu, nebo jakýkoliv důvod zhubnout.

Klient

Michaela Sloviaková – Opět si užívám života

Míšu jsme u nás přivítali ve chvíli, kdy měla hmotnost celých 120 kilogramů. I když se mohla radovat ze svého mladého věku i přirozené krásy, nadváha ji trápila. To však nebyly jediné potíže, které Michaela měla. Byla to i chronická únava, stres, pálení žáhy a několik dalších problémů. Ukázali jsme jí, jak by se měla začít správně a hlavně pravidelně stravovat. Předvedli jsme jí i to, jaké typy potravy mohou být chutné a přitom zdravé. A to s jistotou, že bude ubývat na váze – což se také povedlo. Aktuálně je Míša o 20 kilogramů lehčí, má o mnoho více energie a my, stejně jako ona máme ohromnou radost z úspěchu.

Eva a František Jakšlovi – Boj s nadváhou trval celý život

Je pravdou, že když jste na hubnutí dva, jde to lépe. Navzájem se podporujete a motivujete. Dobrým příkladem jsou manželé Jakšlovi, kteří naši pomoc vyhledali. Jejich příběh byl spojený s celoživotním bojem s nadváhou, která v jejich dospělém věku neklesla pod trojciferné číslo. Tedy do doby, než přišli k nám. Oběma jsme pomohli a z paní Jakšlové je skutečně elegantní dáma, co říkáte?

Klient
Klient

Josef Bukač – Sport nebyl potřeba

Když k nám přišel pan Bukač, museli jsme ho naučit správně jíst. Díky tomu už po prvních dnech viděl první výsledky v podobě úbytku váhy. Ještě větší radost mu však udělalo to, že úbytek kilogramů proběhl bez nutnosti jakéhokoliv sportování a jiné fyzické aktivity.

Robert Beck – Změna životosprávy pomohla

Pan Robert svou nadváhu delší dobu neřešil. Až do doby, kdy začal mít zdravotní problémy, které se projevovaly bolestí kloubů a zad. Pravidelně navštěvoval naše odborníky a dané konzultace přinesly dokonalý úspěch. Pan Beck kompletně změnil svou životosprávu, odstranil bolest a hlavně zhubl celých 30 kilogramů.

Klient