Chci zhubnout

Jak na rychlé hubnutí

Důležitá věc v hubnutí? Dodržovat nutriční plán

Co je nejdůležitější v samotném postupu hubnutí? Je to rozhodně dodržování vašeho plánu. Zde nezáleží jenom na vaší psychice, ale i na vaší motivaci a snaze vše zvládnout a docílit úspěšného konce. Aby pro vás nebylo vše tak složité, budeme se vás snažit motivovat i my. Nejlepší motivací pro vás však budou dosažené výsledky, které budou díky naší metodě hubnutí patrné už po prvních dnech.

Hledáte rychlé hubnutí? Svěřte se do rukou našich specialistů

I když jste přečetli desítky časopisů, tipů celebrit a poznatků z různých dietních fór, zkuste raději pomoc odborníků. Naši nutriční specialisté vycházejí z poznatků předních výživových poradců, kteří skutečně dobře vědí, co dělají. Naším cílem není jenom rychlé hubnutí jako takové. Dbáme na to, aby probíhalo zdravě, bez komplikací a aby pro vás byl celý postup co možná nejjednodušší.

Nebojte se jídla

Řada lidí si myslí, že se v rámci dietního programu musí nutně omezovat. Není to pravda. Rozhodně nezáleží na tom, kolik jídla sníte, ale jaké jídlo sníte. Pytlík smažených chipsů může být mnohem horší, než celá bedýnka zdravé nízkokalorické zeleniny. Proto se nebojte, že se vám bude zdát, že jíte více než předtím. Jíte totiž jenom to, co vaše tělo potřebuje a co vám neublíží.

Rychlé hubnutí usnadňuje pohyb

Nebojte se pohybu. Nemusí to být hned od začátku běh, nebo dlouhé vyjížďky na kole. Mnohdy plně postačí rychlejší chůze, nebo podobné aktivity. Ty úbytek váhy velmi dobře podporují.