Chci zhubnout

Hubnutí začíná konzultací

Poradce

Jak s redukcí váhy začít? Vše začíná prvotní konzultací, která trvá zhruba 45 minut. Zajímá vás, co se na ní děje a jak bude vše probíhat. Podívejme se společně na to, co absolvujete a co samozřejmě také získáte.

Základem je prvotní vyšetření

To první, bez čeho se v rámci prvotní konzultace neobejde žádný z klientů, to je rozhodně vyšetření na speciálním přístroji Tanita. Vše probíhá jednoduchou formou a tak se není třeba bát odběrů krve, ani žádných jiných bolestivých zákroků. Přístroj je natolik sofistikovaný, že zvládne dodat prvotní výsledky během chvíle. Vy zjistíte, jak je na tom vaše tělo a jaký postup hubnutí zvolit – tedy jakým tempem, nebo na jaké partie je dobré se zaměřit.

Nutriční specialista připraví plán vašeho hubnutí

Na základě získaných informací s vámi nutriční specialista nejenom probere aktuální situaci, ale nastíní vám postup, kterým je dobré se vydat. Při absolvování konzultace se zaměří primárně na to, jakou cestou postupovat, jak by měl vypadat váš jídelníček, jaké potraviny jíst, stejně jako zmíní i to, co byste jíst neměli. Získáte tak ucelený přehled rad, které vám v hubnutí pomohou a které fungovaly na každého klienta před vámi. Budou tedy fungovat i u vás.

Vaše rychlé hubnutí je sledováno

Prvotní konzultací sice vše začíná, ale rozhodně nekončí. V rámci vašeho postupu je dobré přijít na několik následujících konzultací. V rámci nich bude doporučován další postup a vaše rychlé hubnutí bude upravováno tak, aby bylo co nejúčinnější a zároveň bylo trvalé. Chybět nebude ani dostatečná motivace, nebo vyslyšení a vyřešení případných problémů, pokud se nějaké objeví.

Zjistíte vše o vašem těle

Abyste věděli, jak na tom z hlediska zdravotního stavu jste, jak je na tom vaše tělo, kolik máte v těle tuku, vody i dalších látek, obdržíte na prvotní konzultaci také malý dárek. Detailní analýzu vašeho těla, stejně jako několik dalších obecných i cílených rad a tipů, jak postupovat dále a jak se svým tělem nakládat.